KK Zvornik Basket – KK Lavovi

KK Zvornik Basket (U16) 62 - 67 KK Lavovi (U16)
04 mar 2018 - 13:30Sala Oš Sveti Sava, Zvornik

Kadetska selekcija odigrala je odličnu utakmicu protiv izuzetno kvalitetne ekipe Zvornik Basketa. Domaćini su bolje otvorilu utakmicu što je i rezultiralo vodstvom ali su naši momci vrlo brzo uzvratili i od sredine prve četvrtine do samog kraja utakmice bili u konstantnoj rezultatskoj prednosti od 5 do 10 poena. Najveća prednost bila je u tokom druge četvrtine pri rezultatu 31:18. Domaćini su uspjeli u par navrata da razliku smanje na 3 poena ali snage za potpuni preokret nisu imali. Sasvim zaslužena pobjeda naših momaka uz dosta dobru igru i u odbrani i u napadu.

Na kraju: Zvornik Basket – LAVOVI 62:67

Trener Aleksandar Bližnjaković na ovom meču mogao je da računa na sledeće igrače: Nedeljko Trifković, Sanjin Sejdin, Nenad Spasojević, Filip Pejičić, Nemanja Tanasić, Benjamin Smajić, Mirnes Halilović, Vanja Šarenac, Mitar Mihajlović, David Cetić, Bojan Karać i Stefan Okilj.