KK Lavovi – KK Šamac

KK Lavovi (pioniri) 46 - 29 KK Šamac (pioniri)
16 jun 2017 - 18:30Dvorana JU Druga osnovna škola Brčko

16.16.2017. godine pionirska ekipa Lavova je ugostila odgovarajuću selekciju KK Šamac i odigrala prijateljsku utakmicu u dvorani Druge osnovne škole.

Prva četvrtina je protekla izjednačeno sa obje strane terena što govori i rezultat ove četvrtine 12:11. U drugoj četvrtini naši Lavovi su zahvaljujući prije svega fantastičnoj igri u odbrani i raznovrsnim rješenjima u napadu uspjeli da naprave dvocifrenu razliku i na poluvrijeme odu sa rezultatom 25:15. Lavovi su u istom ritmu nastavili u trećoj četvrtini tokom koje je prednost konstantno rasla do maksimalnih plus 21 (43:22) na kraju ovog perioda igre. Tokom četvrte četvrtine šansu su dobili i igrači koji imaju manju minutažu tokom prvenstvenih utakmica što su gosti iskoristili da prednost smanje za konačnih 46:29 po četvrtinama 12:11, 13:04, 18:07 i 03:07.

Za našu ekipu na ovom meču nastupili su: Vuk Jovanović 17, Sergej Subotić 7, Marko Šešlija, Danijel Nedić 2, Nikolaj Cetić 6, Milica Đokić 8, Petar Stevanović, Luka Dragić 3, Tamara Šarenac 3, Mihajlo Blažanović, Aleksa Simić, Jovan Tomić i David Mićanović.