KK Vukovi Zenica – KK Lavovi

KK Vukovi Zenica (kadeti) 60 - 58 KK Lavovi Brčko (kadeti)
30 avg 2017 - 17:00Sala osnovne škole Edhem Mulabdić u Zenici

Utakmica koja je odigrana u sali osnovne škole Edhem Mulabdić pružila je priliku svima koji su posmatrali meč da uživaju u nadmetanju dvije podjednako kvalitetne ekipe. Tokom prvog poluvremena ekipe su se konstantno smjenjivale u vodstvu da bi u jednom trenutku Lavovi imali i najveću rezultatsku prednost u ovom meču od plus 7 (21:28) ali su domaćini uspjeli da do kraja poluvremena smanje zaostatak na minus 3 (28:31).

Međutim treća četvrtina protekla je u potpunoj dominaciji domaće ekipe koja na krilima izuzetno raspoloženog Danisa Šišića (ukupno 29 poena) na samom početku treće četvrtine pravi seriju od 7:0 i dolazi do prednosti koju je tokom treće četvrtine konstantno uvećavala.

Četvrta četvrtina je protekla u dosta boljoj i raznovrsnijoj igri u napadu Lavova što je i rezultiralo smanjenjem prednosti i neizvjesnom završnicom do posljednjeg zvuka sirene. Ipak više spretnosti i sportske sreće na kraju je imala domaća ekipa koja je ostvarila zasluženu pobjedu.

Na kraju Vukovi – LAVOVI 60:58 (12:12, 16:19, 19:06, 13:21).

Za našu ekipu na ovom meču igrali su: Sanjin Sejdin 15, Mitar Mihajlović, Siniša Ješić, Nenad Spasojević 2, Marko Stojanović 3, Filip Pejičić 20, Đurađ Kostić 2, Svetotar Zarić, Mirnes Halilović 5, Mahir Karahmetović, Aleksa Ivanović i Nedeljko Trifković 11. Trener Aleksandar Bližnjaković.