PORAZ KADETA U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI U BIJELJINI

U sklopu priprema pred početak nove sezone u okviru Područnog košarkaškog odbora (PKO) Bijeljina, kadetska selekcija danas je u Bijeljini odigrala prvu prijateljsku utakmicu protiv KK „Fenix Basket“.

Na samom početku utakmice viđena je izjednačene igra i jedino vodstvo naše ekipe na ovom meču rezultatom 6:2, da bi nakon toga domaća ekipa na kraju prve četvrtine napravili nedostižnu prednost koju su održavali do kraja meča za konačnih 82:66 po četvrtinama 29:18, 20:14, 18:13 i 15:21.

Bila je ovo izuzetno dobra provjera za našu kadetsku selekciju koju u narednom periodu očekuje još nekoliko prijateljskih utakmica u Brčkom i na gostujućim parketima pred početak nove sezone pod okriljem PKO Bijeljina koja startuje 14.05.2016. god.

Za našu ekipu na ovom meču nastupili su: Sanjin Sejdin 7, Rastko Crnić 15, Nenad Spasojević 2, Siniša Ješić, Nedeljko Trifković 2, Đorđe Ilić 6, Enes Jašarević 5, Nikola Lazić 27, Mihajlo Lakić i Svetozar Zarić 2. Trener: Aleksandar Bližnjaković.

Zahvaljujemo se domaćoj ekipi na fer i korektnoj borbi kao i na gostoprimstvu.