POBJEDA JUNIORA U UGLJEVIKU

U sklopu priprema pred početak nove sezone PKO Bijeljina, naša juniorska selekcija, u subotu, 30. aprila 2016. odigrala je prijateljsku utakmicu u Ugljeviku protiv ekipe OKK Rudar i ostvarila pobjedu rezultatom 63:49 po četvrtinama 15:07, 15:12, 17:17 i 16:13.

Od samog početka utakmice naša ekipa je sigurnom igrom u odbrani i raznovrsnom igrom u napadu utakmicu držala pod kontrolom. Osim početnog vodstva domaće ekipe, naša ekipa je tokom čitavog meča bila u konstantnoj prednosti. Početkom treće četvrtine ekipa Rudara uspjela je dođe na  minus 4 da bi nakon toga naša ekipa čvrstom odbranom i brzim kontrama uspjela da dođe do maksimalnih plus 19. Do kraja rutinska igra za konačnih 63:49.

Za našu ekipu nastupili su: Predrag Ilić 3, Alem Muminović 8, Marko Perić, Radovan Crnić 22, Veljko Jovanović, Rastko Crnić 2, Drago Maksić 12, Vasilije Ilić 16, Nemanja Ristić i Igor Lazić. Trener: Aleksandar Bližnjaković.

Hvala domaćoj ekipi na gostoprimstvu i fer igri.