POBJEDA I DVA PORAZA U BRATUNCU

U subotu, 29. oktobra, u Bratuncu naša pionirska i juniorska selekcija odigrale su svoje prvenstvene utakmice u okviru VIII kola PKO lige, a predpionirska selekcija prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka KK “Bratunac”.

Pioniri su odigrali jednu od najkvalitetnijih utakmica ove sezone ali i pored toga nisu uspjeli upisati novu pobjedu. Poraz u neizvjesnoj završnici rezultatom 49:47 (12:9, 11:9, 11:11 i 15:18) uz poslednji napad na utakmici naše ekipe koji nije realizovan daje nadu da će naši pioniri u narednim utakmicama uz borbenost i požrtvovanje kao na ovom meču ostvariti pozitivne rezultate i nove pobjede.

Za našu ekipu nastupili su: Adnan Karamujić, Radenko Cvijetinović, Vuk Jovanović, Sanjin Sejdin, Marko Stojanović, David Mićanović, Mihajlo Lakić, Danijel Nedić, Aleksandar Đurđić, Miloš Miluša, David Cetić, Svetozar Zarić i Bojan Karać.  

pobjeda-i-dva-poraza-u-bratuncu-2

U drugoj takmici dana juniorska selekcija doživijela je težak poraz u Bratuncu rezultatom 79:47 (29:12, 24:07, 16:19, 10:09). Oslabljena neigranjen nekoliko igrača juniorska selekcija nije mogla parirati izuzetno kvalitetnoj i u ovoj utakmici šuterski raspoloženoj ekipi domaćina.

Za našu ekipu nastupili su: Miloš Tomić, Nenad Spasojević, Đuro Pantić, Filip Pejičić, Dragoljub Maksić, Stevo Jerkić, Nedeljko Trifković i Dejan Vuković.

pobjeda-i-dva-poraza-u-bratuncu-3

Jedinu pobjedu u Bratuncu i to sasvim zasluženu ostvarili su predpioniri rezultatom 34:29. Izuzetno kvalitetnom igrom u odbrani i sigurnom realizacijom u napadu naša ekipa je tokom čitavog meča bila u vodstvu i pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Za našu ekipu nastupili su: Vuk Jovanović, Sergej Subotić, Edah Demirović, Arijan Maskaljević, Petar Stevanović, Milica Đokić, Mihajlo Lukić, Marko Šešlija, Srđan Karać, Nikolaj Cetić, Nikola Lajić, Jovan Tomić, Đorđe Simikić, Darko Arambašić, Dragan Arambašić, Bojan Topalović, Rastko Blažanović i Aleksa Popić.

pobjeda-i-dva-poraza-u-bratuncu-1

U narednom kolu naše selekcije gostuju u Bijeljini protiv ekipe “Bijeljina plus”.

Zahvaljujemo se domaćoj ekipi na izuzetno fer i korektnoj borbi kao i na gostoprimstvu.