ZAJEDNO I U SPLITU NA MEĐUNARODNOJ ZAVRŠNICI SPORTSKIH IGARA MLADIH

Mlade košarkašice i košarkaši KK Lavovi Brčko učestvovaće na Međunarodnoj završnici Sportskih igara mladih u basketu 3×3 koja će biti održana u Splitu. 

Split će u periodu od 21-26. avgusta ove godine biti domaćin Međunarodne završnice Sportskih igara mladih, na kojoj pravo nastupa imaju po dvije najbolje ekipe u muškoj i ženskoj konkurenciji iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske.

Naše Lavice u sastavu Sara Đokić, Adna Merdanović i Anđela Bekić kao šampionke na Državnoj završnici Sportskih igara mladih Bosne i Hercegovine, pokušaće nakon 2021. godine ponovo da se okite najsjajnijim odličjem na međunarodnoj završnici.

Lavovi u sastavu Nikola Trivunović, Sergej Krajinović, Nikola Balorda i Uroš Arsenić odlaze u Split sa istom namjerom kao i naše Lavice, nakon što su na Državnoj završnici u Sarajevu osvojili drugo mjesto.

Našim Lavicama i Lavovima želimo mnogo sreće i uspjeha na nastupu u Splitu i da na pravi način reprezentuju naš klub, naš grad i Bosnu i Hercegovinu.

S razlogom ponosni na naše mlade košarkašice i košarkaše! SREĆNO!