POBJEDA PIONIRKI U BIJELJINI

Pionirke KK “Lavovi” Brčko u nedelju, 20. marta, odigrale su prijateljsku utakmicu u dvorani OŠ “Vuk Karadžić” u Bijeljini protiv ekipe KK “Fenix Basket” i zabilježile jako ubjedljivu pobjedu rezultatom 51:10.

Najefikasnija na ovom meču bila je kapiten naše ekipe Milica Đokić sa ukupno 21 poenom.

Za naše ekipu nastupile su: Milica Đokić 21, Ana Oparnica 6, Irena Mitrović 1, Nikolina Đokić 6, Sunčica Tanasić 4, Kristina Kostić, Ana Đokić 5, Jelena Trivić 2 i Nataša Maksimović 6.

ubjedljiva-pobjeda-pionirki-u-bijeljini-2

Fantastična utakmica naših djevojčica sa odličnom igrom u napadu i u odbrani, sa maksimalnom koncentracijom i zalaganjem tokom čitavog meča, rezultitala je jako ubjedljivom pobjedom na kraju rezultatom 51:10. Bila je ovo odlična  prilika za dodatno uigravanje naših djevojčica pred start ligaškog takmičenja pod okriljem Područnog košarkaškog odbora (PKO) Bijeljina.

ČESTITKE! BRAVO CURE!!!

Zahvaljujemo se domaćoj ekipi na gostoprimistvu.