RASPORED PRVOG DIJELA PKO LIGE

Narednog vikenda (20/21. maj) startuje Lige Područnog košarkaškog odbora Bijeljina KSRS za mlađe kategorije (pioniri, kadeti i juniroi) u muškoj i ženskoj konkurenciji. Od ove godine Lige je podijeljena u dvije grupe i to: grupa “SJEVER”  grupa “JUG”. U grupi “SJEVER” pored našeg kluba takmiče se i klubovi iz Bijeljine, Ugljevika i Lopara, dok u grupi “JUG” nastupaju klubovi iz: Zvornika, Bratunca, Milića, Vlasenice i Šekovića. Po tri prvolasirane ekipe iz svake grupe u svim kategorijama ostvaruju plasman u play-off dok će ostali klubovi igrati play-out.

NAŠ KLUB NASTUPA SA ČETIRI SELEKCIJE I TO: PIONIRI, KADETI, JUNIORI I PIONIRKE. Ostali klubovi nastupaju sa sledećim selekcijama: KK “Fenix Basket” (pioniri, kadeti i juniori), KK “Budućnost” (pioniri, kadeti i juniori), KK “Bijeljina plus” (pioniri, kadeti i juniori), KK “Rudar” (pioniri i kadeti) i KK “Partizan BN” (pioniri).

U nastavku Vam donosimo raspored utakmica prvog dijela grupe “Sjever” u kome će se odigrati ukupno pet kola nakon čega slijedi pauza koja će trajati do 2/3. septembra kada nas očekuje nastavak odnosno drugi dio takmičenja u grupi “Sjever” sa istim protivnicima samo sa zamjenom domaćinstva.

Prvo kolo 20/21.05.2017.

KK “LAVOVI” – KK “Rudar”
KK “Bijeljina plus” – KK “Partizan BN”
KK “Fenix Basket” – KK “Budućnost”

Drugo kolo 27/28.05.2017.
KK “Budućnost” – KK “LAVOVI”
KK “Partizan BN” – KK “Rudar”
KK “Bijeljina plus” – KK “Fenix Basket”

Treće kolo 03/04.06.2017.
KK “LAVOVI” – KK “Bijeljina plus”
KK “Fenix Basket” – KK “Partizan BN”
KK “Rudar” – KK “Budućnost”

Četvrto kolo 10/11.06.2017.
KK “Fenix Basket” – KK “LAVOVI”
KK “Patizan BN” – KK “Budućnost”
KK “Bijeljina plus” – KK “Rudar”

Peto kolo 17/18.06.2017.
KK “LAVOVI” – KK “Partizan BN”
KK “Rudar” – KK “Fenix Basket”
KK “Budućnost” – KK “Bijeljina plus”

U prvom kolu u Brčkom (20/21.maj) očekuju nas utakmice pionirske i kadetske selekcije protiv KK “Rudar” iz Ugljevika.

Želimo puno sreće i uspjeha svim našim selekcijama u novoj sezoni Lige za mlađe kategorije PKO Bijeljina KSRS.