LAVOVI U SARAJEVU

Pobjedama na kvalifikacionom takmičenju u Brčkom, dvije muške i jedna ženska ekipa našeg kluba ostvarile su pravo nastupa na Finalnom takmičenju Sportskih igara mladih BiH u basketu 3 na 3 koje će biti održano u Sarajevu. 

Od utorka 07. avgusta do četvrtka 09. avgusta tri naše ekipe učestvovaće na Finalnom takmičenju Sportskih igara mladih BiH u Sarajevu na kome učestvuju pobjednici kvalifikacionih takmičenja iz 30 bh. gradova.

Milica Đokić, Katarina Stanišić, Amila Smajić i Tamara Šarenac predstavljaće naš klub u konkurenciji djevojčica do 15 godina.

U konkurenciji dječaka do 13 godina naš klub predstavljaće: Marko Šešlija, Sergej Subotić, Vuk Jovanović i Nikolaj Cetić, dok će Adnan Karamujić, Bojan Karać, Stefan Okilj i Danijel Nedić nastupiti u konkurenciji dječaka do 15 godina.

Najuspješnije ekipe na Finalnom takmičenju u Sarajevu ostvaruju pravo nastupa na Međunarodnim danima Sportskih igara mladih u Splitu.

Našim Lavicama i Lavovima želimo puno sreće i uspjeha u Sarajevu. SREĆNO LAVOVI!