PIONIRKE NA TURNIRU U ŠPANIJI

Ženska pionirska selekcija našeg kluba narednog vikenda učestvovaće na Torneig Ktolic 2018 turniru u Barseloni.

Drugu godinu za redom naš klub je učesnik prestižnog Torneig Ktolic turnira za mlađe kategorije u košarci koji se održava u Barseloni. Nakon prošlogodišnjeg učešća naše muške pionirske selekcije koja je osvojila treće mjesto, ove godine naš klub učestvuje za ženskom pionirskom selekcijom (djevojčice 2004/05. godište).

Naše Lavice put Barselone kreću u petak, 07. septembra letom iz Budimpešte, a  prvu utakmicu na turniru igraju u subotu, 08. septembra od 11:00h protiv španske ekipe CB Blanes.

Trener Aleksandar Bližnjaković na ovom turniru računa na sledeće košarkašice: Milica Đokić, Katarina Stanišić, Amila Smajić, Adna Okić, Tamara Šarenac, Anđela Bajević, Nikolina Đokić, Anđela Tomić, Jelena Lazarević i Ana Đokić.

Podsjećamo da je naš kapiten Milica Đokić prošle godine na ovom istom turniru osvojila prvo mjesto u šutiranju trojki.

Košarkaški klub Lavovi Brčko upućuje veliku zahvalnost Odjeljenju za privredni razvoj, sport i kulturu Vlade Brčko distrikta BiH bez čije pomoći učešće na ovom turniru ne bi bilo moguće.

SREĆNO LAVICE!!!