SASTANAK KLUBOVA PRVE ŽENSKE LIGE

Sastanak predstavnika klubova učesnika 1. Ženske lige Republike Srpske (ŽLRS) biće održan 30. oktobra ove godine.

Kao što smo već i ranije najavili, po prvi put od osnivanja 2014. godine, naš klub će u sezoni 2020/2021. nastupiti i u seniorskoj konkrenciji. Naime, u skladu sa statutarnim odredbama kluba donešena je odluka da se KK Lavovi u sezoni 2020/2021. prijavi za učešće u Prvoj ženskoj ligi Republike Srpske.

Pored našeg kluba u 1. ŽLRS nastupiće još pet klubova, i to:

ŽKK “Sloboda” Novi Grad,

KK “Ušće” Banja Luka,

ŽKK “Mladost” Prijedor,

ŽKK “Kozara” Gradiška i

KK “Budućnost BN” Bijeljina.

Sastanak predstavnika klubova učesnika 1. ŽLRS za takmičarsku sezonu 2020/2021. biće održan u petak, 30. oktobra ove godine sa početkom u 12:00 časova u prostorijama Košarkaškog saveza Republike Srpkse u Banja Luci.

Dnevni red:

  1. Informacije o obavljenim pripremama za takmičenje, sezone 2020/2021.
  2. Kalendar takmičenja.
  3. Izvlačenje takmičarskih brojeva.
  4. Razno.