KAPITENU, HVALA ZA SVE!

Dosadašnji kapiten KK Lavovi Brčko Iva Karišik, nakon četiri, više nego uspješne sezone u narandžastom dresu napušta naš klub.

Djevojka za primjer, profesionalac u pravom smislu te riječi, na terenu ali i van njega. Djevojka koja svojim ponašanjem i odnosom prema ljudima daje primjer mlađim generacijama, a ujedno služi na čast svoje porodice. Iva je bila dio naše ekipe koja je u sezoni 2020-2021. osvojila titulu šampiona Republike Srpske, a nakon toga tri sezone je nosila dres našeg kluba u šampionatu Bosne i Hercegovine. U upravo završenoj sezoni, Iva je kao kapiten predvodila našu ekipu do titule vicešampiona Bosne i Hercegovine.

Ivo, želimo ti mnogo sportske sreće i životnih uspjeha u narednom periodu, a vrata KK Lavovi za tebe će uvijek biti otvorena. Svojim odnosom i ponašanjem, u Brčkom si stekla doživotne prijatelje!

Hvala ti za sve i srećno!