PIONIRI OSTVARILI DVIJE UBJEDLJIVE POBJEDE U PRIJATELJSKIM UTAKMICAMA

U nedelju, 07. februara, pionirska selekcija zabilježila je dvije ubjedljive pobjede u prijateljskim utakmicama u Bijeljini i Ugljeviku.

U utakmici protiv vršnjaka iz KK „Fenix Basket“ iz Bijeljine odigranoj u sali OŠ „Vuk Karadžid“ naša pionirska selekcija ostvarila je ubjedljivu pobjedu rezultatom 43:28 po četvrtinama 14:9, 9:10, 13:05 i 7:4. U veoma dobroj košarkašoj predstavi viđeno je mnoštvo lijepih poteza i akcija oba tima,
zalaganja i borbenosti. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe.

U drugoj utakmici odigranoj u nedelju, pioniri su gostovali u Ugljeviku protiv ekipe „Rudar“ i ostvarili još jednu ubjedljivu pobjedu rezultatom 61:38 po četvrtinama 15:12, 19:09, 14:10 i 13:7. U veoma dinamičnoj i borbenoj utakmici sa mnoštvom atraktivnih poteza i 6 postignutih trojki naše ekipe
ostvarili smo do sada najubjedljiviju pobjedu pionirske selekcije od osnivanja kluba. Čestitamo ekipi na prikazanoj igri i pobjedi koja de nam značiti mnogo, prije svega na samopouzdanju.

Zahvaljujemo se ekipama „Fenix Basket“ i „Rudar“ na gostoprimstvu, fer i sportskom nadmetanju.