MINI BASKET KUP BRČKO 2016

U okviru kulturno – sportske manifestacije “Brčansko ljeto – Savski cvijet 2016” koju organizuje Vlada Brčko distrikta BiH, u utorak, 30.08.2016. god. naš klub organizuje košarkaški turnir pod nazivom “MINI BASKET KUP BRČKO 2016” za dječake rođene 2005. god. i mlađe.

Pored naše ekipe na turniru učestvuju i sledeće ekipe: KK “Lider” Gradiška, KK “Fenix Basket” Bijeljina, KK “Vukovi” Zenica, KK “Modriča” Modriča i KK “Zvornik Basket” Zvornik.

Ekipe su svrstane u dvije grupe po tri tima. U grupi “A” nalaze se: KK “Lavovi”, KK “Lider” i KK “Modriča”, dok grupu “B” čine: KK “Fenix Basket”, KK “Vukovi” i KK “Zvornik Basket”.

Početak turnira zakazan je za 10:00h, a prvu utakmicu odigraće ekipe KK “Fenix Basket” i KK “Zvornik Basket”. Finalni meč na rasporedu je od 19:00h nakon čega slijedi dodjela nagrada i priznanja najuspješnijim ekipama kao pojednačne nagrade za najboljeg igrača turnira i najboljeg strijelca turnira.

Sve utakmice se igraju u sali Druge osnovne škole Brčko.

Pozivamo sve ljubitelje košarke da dođu i uživaju u košarkaškim vještinama budućih majstora magične igre pod obručima.

Ulaz na sve utakmice je besplatan!