PREDPIONIRI U SUBOTU DOČEKUJU CRVENU ZVEZDU

U subotu, 24. marta, predpionirska selekcija našeg kluba (dječaci rođeni 2007. godine) dočekuje odgovarajuću selekciju Košarkaškog kluba Crvena zvezda iz Beograda.

Kao nastavak veoma uspješne saradnje našeg kluba sa jednim od najvećih sportskih brendova ne samo u regionu već i u evropskim okvirima, u subotu, 24. marta 2018. godine očekuje nas utakmica predpionirskih selekcija Lavova i Crvene zvezde. Istog dana, biće održana i promocija košarkaškog kampa KK Crvena zvezda koji se tokom ljeta održava na Zlatiboru.

Program počinje u 15:30h u sali Prve osnovne škole Ilićka.

Pozivamo sve ljubitelje košarke i sporta da dođu i podrže naše mlade košarkaše u namjeri da ostvare novu pobjedu.

Takođe, pozivamo sve zainteresovane djevojčice i dječake kao i njihove roditelje koji žele da saznaju sve informacije o košarkaškom kampu KK Crvena zvezda da dođu, a sve neophodne informacije u vezi kampa moći će da dobiju od koordinatora košarkaškog kampa KK Crvena zvezda gospodina Aleksandra Baste.