OPROŠTAJNA UTAKMICA MARKA ŠEŠLIJE

Košarkaški klub Lavovi Brčko organizuje oproštajnu utakmicu u čast kapitena pionirske selekcije Marka Šešlije. 

U utorak, 10. septembra, u sali Druge osnovne škole u Brčkom, pionirska selekcija našeg kluba ugostiće odgovarajuću selekciju KK Silver Kings iz Srebrenika, u čast Marka Šešlije koji nakon pet godina i pet mjeseci provedenih u Lavovima košarkašku karijeru i školovanje nastavlja u italijanskom gradu Katancaro.

Marko Šešlija, 30.04.2014. god.

Marko Šešlija, 17.01.2015. god.

Košarkaški klub Lavovi Brčko osnovan je 2014. godine, a Marko Šešlija (2005. god. 190 cm) je jedan od onih koji su bili direktni stvaraoci kontinuiranog razvoja i rezultatskih uspjeha našeg kluba od samog početka i od prvog treninga. Igrao je za predpionirsku i pionirsku selekciju našeg kluba, a od ove sezone nastupaće za Košarkaški klub Mastria iz Katancara sa kojim je potpisao četvorogodišnji ugovor.

Marko Šešlija, 2016. godina

Marko Šešlija, 01.09.2016. god.

Jedan od najperspektivnijih košarkaša u svom uzrastu na ovim prostorima bilježio je odlične partije u prethodnim sezonama u dresu našeg kluba što nije prošlo nezapaženo. Pored nekoliko klubova iz Srbije i Slovenije koji su pokazali interesovanje, Marko je izabrao klub sa juga Italije gdje će imati izuzetno dobru priliku da u radu sa vrhunskim trenerima konstantno napreduje.

 

Marko Šešlija 2017. godina

Marko Šešlija 21.05.2017. god.

Marko Šešlija, 03.05.2018. god.

Utakmica protiv Silver Kingsa igra se u utorak, 10. septembra, sa početkom u 20:30h u sportskoj sali Druge osnovne škole u Brčkom. Ulaz slobodan!