KK Lavovi – KK Bratunac

KK Lavovi (U14M) 57 - 79 KK Bratunac (U14M)
16 feb 2019 - 09:30Sala 1. OŠ Ilićka : : 12. kolo Lige PKO Bijeljina U14M

Slavili su gosti iz Bratunca još jednu ubjedljivu i sasvim zasluženu pobjedu u utakmicu u kojoj su naši momci rezultatski i igrom na terenu parirali samo tokom prve četvrtine (13:17). Igrom u drugoj, a naročito u trećoj četvrtini gosti su pokazali zašto su trenutno vodeća ekipa prvenstva i jedna od najkvalitetnijih ekipa u pionirskom uzrastu u BiH. Tokom posljednjeg perioda igre naši momci uspjevaju da smanje rezultatski zaostak i pokažu da mogu ravnopravno da se nose sa kvalitetnijim ekipama.

Najefikasniji u redovima našeg kluba bio je Bojan Karać sa ukupno 19 postignutih poena.

Nakon XII odigranih kola naši pioniri nalaze se u sredini tabele na petoj poziciji sa skorom od 4 pobjede i 6 poraza i ukupno 14 osvojenih poena, dok su gosti iz Bratunca i dalje prvoplasirana ekipa sa 19 poena i skorom od 9 pobjeda i 1 poraza.

LAVOVI – Bratunac 57:79 (13:17, 15:21, 8:25, 21:16)

Za našu ekipu na ovom meču nastupili su: Danijel Nedić 7, Bojan Karać 19, Stefan Okilj 6, Marko Šešlija 6, Milica Đokić 13, Sergej Subotić 2, David Mićanović 2, Aleksandar Đukić, Viktor Cvjetinović 2, Damjan Marić, Dušan Jovanović i Bojan Kojić.